*


NASIL YAPARIZ ?

Basarili iliskiler, basarili projelerin temel unsurudur.

Müsterilerimizi her zaman dikkatli dinler ve en açik sekilde isbirligi yapariz. Açikça tanimlanmis bir sürecimiz vardir ve bununla birlikte etkili bir rehberligi de sunariz.

Yaklasimimiz ve yöntemlerimiz 5 temel öge üzerine kuruludur. Müsteri, Yer, Pazar ve Fikir. Her biri esit degerde önem tasir ve basarili bir proje için isbirlikçi bir sürece ihtiyaç duyar.

Müsteri

Ana ögeleri ve görüsümüzün temeli her zaman müsterilere dayanir.

Pazar

Son kullanicilarin ve yetkili kisilerin bulundugu sosyal/kültürel/ekonomik ortam projenin yönünü belirleyen önemli bir unsurdur.

Yer

4 öge de esit degerde olsa da en etkili faktör yerdir. Yer degismez ve kesindir.

Santiye
Uygulama alaninda gereken revizyonlarin isin bütünlügünü bozmadan, müsterinin ihtiyaçlarina ve tasarimi bozmadan en iyi insaat kalitesinde teslimi prensibindedir.

YAKLASIMIMIZ

Yeniligi, mükemmelligi ve sürekli gelisimi hedef alan anlayisimizla her projeye tertemiz bir sayfa açarak baslariz. Çalismalarimiz kisitlamalar ve pesin hükümlerden siyrilarak çalisma süreçlerinde organik olarak gelisir. Siki ve her daim planli çalismalarimizla her projemiz essizdir.

Teslimat sürecinde tasarimin bütünlügü en basindan beri saglanarak korunur ve bu sayede tüm islemler sorunsuz ve etkili geçer.

Çalismalarin basinda her zaman müsterilerimize kesinlik ve güvenilirligi sunariz. Projeler zamaninda ve bütçe disina çikmadan müsterilerin tam istedigi sekilde teslim edilir.