*


BİZ KİMİZ ?

BOER İnşaat 1996 yılında ZAO BOER olarak kurulmuş ve kurulduğu yıldan itibaren Rusya ve Türkiye başta olmak üzere pek çok yerde başarılı projelere imza atan bir Mimari Proje ve İnşaat Kurumudur. Rusya’da halen ZAO BOER olarak devam eden  firmamız; 2000 yılında BOER İnşaat Elektronik ve Tekstil San.Tic.LTD.STİ. olarak Türkiye'de de iş hayatına başlamıştır. 2013 yılının ortalarında ise ünvanını anonim şirketi olarak değiştiren BOER  Aş.Türkiye ve dünya çapındaki başarılı bir çok Mimari ve Uygulama projelerine devam etmektedir. 

BOER; mimari, iç mimari ve uygulama alanında her işin kontrolünü elinde tutan; her ölçekte ki Projeyi kolaylık ile yürütebilen bir yapıya sahiptir.
Mimari ve uygulama alanında hizmet veren firmamızın son yılardaki işlerinin çoğunluğunu Fabrika, Konut,Ofis alanları,Magazalar ve Tarihi Eser Restorasyonları oluşturmaktadır. Firmamız yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği projelerinde en yeni teknikleri kullanmakta ve iş kalite standartlarını hep yukarı çekmeyi hedeflemektedir.
Ayrıca Firmamızın diğer kolu olan OT/VT (Otomatik Tanımlama/ Veri Toplama) Teknolojileri ve Mobil uygulamalar için tüm saha adaptasyonlarını üstlenmektedir.

Firmamızın sunduğu hizmetleri aşağıda ki gibi sıralayabiliriz.

 1. Mimari ve İç Mimari Danışmanlık  Hizmetleri,
 2. Proje Yönetimi,
 3. Mimari Projeler,
 4. Konsept Tasarımı,
 5. İç Mimari Projeler,
 6. İhale Hizmetleri,
 7. Uygulama Kontrolörlüğü,
 8. İç Mimari Uygulama Hizmetleri,
 9. Tadilat Projeleri,
10.Kaba İnşaat,
11.İnce İşler,
12.Restorasyon Proje ve Uygulamaları,
13.Kalemkar Hizmetleri,
14.Tüm Tesisat İşleri,
15.Bilgisayar Sistemi Kablolaması,(Data ve Fiber Optik Kablolaması)
16.Anahtar Teslim Projeler.